Ořechové masivní dveře interiérové

 

Vyrábíme interiérové masivní dveře. Jsme přímý výrobce dveří. Dveře z masivu vyrábíme ve vysoké kvalitě, se smyslem pro detail. U nás platí co zákazník, to individuální řešení. Interiérové dveře masivní vyrobíme dle přání zákazníka s rozsáhlou podporou při řešení detailů. Profily rámů, obložkových zárubní a kazet řešíme v harmonii na celkový koncept a také designový vliv závěsů a klik. 

Masivní dveře a zárubně vyrábíme z masivního dřeva speciálně sušeného pro využítí v interiéru. Dveře a zárubně povrchově upravíme, dle přání. Široká paleta možností od transparentního polyurethanového laku, vodouředitelného laku, moření, krycích barev dle celé škály RAL.

Pro náročné zákazníky připravíme vizualizaci konkrétního provedení a profilů aby měl představu o finalním výrobku. Tyto dveře v prosklené variantě také máme v našem SHOWROOMU ve Vysočanech.

Interiérové dveře – klikaOřechové masivní dveře

Ořechové masivní dveře jsou exkluzivním šperkem domácnosti, které vyzdvihují vysokou hodnotu masivu a jeho použití v interiéru. Ořech americký, ze kterého byli tyto interiérové dveře vyrobeny, byl dovezen speciálně pro tuto realizaci z Ameriky. Interiérové dveře z masivu.


Interiérové dveře z masivního ořechu

Přinášíme Vám galerii realizovaných dveří z masivního ořechu.

Ořechové dveře

Masivní dveře
masivní kazety

masivní zárubně

 

Ořechové dveře

Interiérové dveře
transparentní lak

obložková zárubeň

masivní dveře

 

Prosklené dveře

Interiérové dveře
masivní dveře

prosklení: kůra mat

 

Masivní dveře

Dvoukřídlé dveře
Ořechový masiv

prosklení: kůra mat

klika: mosaz DALÍ

 

Dveře interiér

Ořech Americký

Dvoukřídlé dveře

s nadsvětlíkem

 
 
verze pro tisk